Künye

 İmtiyaz Sahibi (Grantee)

FUTBOL UNION MEDYA GRUBU Adına

EN Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.(EN Education and Consulting Incorporated Company)

Facebook, Twitter, Apple Android, RSS

Genel Yayın Yönetmeni (Editor in Chief)

Ercan Ertan

e-Mail: ercan.ertan@futbolunion.com.tr

Yazı İşleri (Editorial Office)

Arda Ün

Burak Özdemir

Sosyal Medya Uzmanı (Social Media Specialist)

-

Gece Editörü (Night Editor)

Gökçe Türkmen

Video Editörü (Video Editor)

İlknur Pekşen

Foto Galeri Editörü (Photo Editor)

Hatice Abaylı

Görsel Tasarım (Visual Effects)

Yusuf Kayıhan

Hukuk Danışmanı / Legal Advisors

Ünal Yavuz

Halkla İlişkiler / Public Relations

M. Tuğçe Kaplan

Mali Müşavir / Financial Advisor

Murat Akarçeşme

Basın Bülteni / Press Release

E-posta / Email: basin@ertemsener.tv

Reklam (Advertisement)

reklam@ertemsener.tv

İletişim Bilgileri (Contact Information)

info@ertemsener.tv

Yazılım / Software

TE Bilişim

Servis sağlayıcı/Yazılım / Service Provider

Vega Dizayn

Adres (Address): Gaziumurpaşa Sokak No: 34 Balmumcu Plaza 3/4 Beşiktaş / İstanbul

Çağrı Merkezi (Call center):0212 912 1886

Gizlilik ve Kullanım Şartları (Terms of Use and Privacy Statement)

© Copyright 2016 ERTEM ŞENER TV

Yayın İlkeleri

ertemsener.tv, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Yasası” kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. ertemsener.tv haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur. Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. ertemsener.tv, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (forexample to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ertemsener.tv. However, sometimes the ertemsener.tv uses third parties to process your information. ertemsener.tv requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ertemsener.tv requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ertemsener.tv we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ertemsener.tv and its services. When you use ertemsener.tv online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ertemsener.tv cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler için

ertemsener.tv 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@ertemsener.tv adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.